حلالی: بهتر است یحیی به بازیکنان جوان میدان بدهد

  • کد خبر : 109720
  • 21 تیر 1399 - 12:56
حلالی: بهتر است یحیی به بازیکنان جوان میدان بدهد

به گزارش نیوز، اسماعیل حلالی درباره ارزیابی‌اش از دیدار تیم‌های ماشین سازی و پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس در این بازی نسبت به ۲ دیدار قبلی اش از لحاظ فنی شکل بهتری داشت و حاکم مطلق زمین بود. این تیم به مراتب بازی بهتری نسبت به حریف انجام داد.

وی افزود: در سوی مقابل ماشین سازی خیلی ناهماهنگ بود و به همین دلیل در پنج بازی اخیرش شکست خورده است. ماشین سازی، تیم نیم فصل اول نیست و مشکلات متعددی دارد. کاملا مشخص بود این تیم از لحاظ بدنی و هماهنگی ایراد‌های زیادی دارد. شاید یکی از دلایل مالکیت بیشتر پرسپولیس نسبت به بازی‌های قبلی اش این باشد که ماشین سازی حرفی برای گفتن نداشت.

وی با اشاره به بازی دادن یحیی گل محمدی به بازیکن جوانی مانند سعید حسین پور در دیدار با ماشین سازی گفت: پرسپولیس بازیکنان جوان خوبی دارد و باید از امثال سعید حسین پور، مهدی عبدی و سایر نفرات جوانی که به تیم اضافه شده اند بیشتر استفاده کرد. در تیم امید پرسپولیس که من سرمربی‌اش بودم ۴، ۵ بازیکن تاثیرگذار داشتیم که اکنون آن‌ها را در تیم بزرگسالان می‌بینیم.

وی توضیح داد: مدیران باشگاه جای اینکه با شعار دادن این همه پول به بازیکن خارجی بدهند تا آن‌ها هم در نهایت از پرسپولیس به فیفا شکایت کنند، فکر پرورش چنین جوان‌هایی باشند. آن‌ها فکر کنند پرسپولیس خانه شان است و نباید اگر به سختی از جایی به باشگاه پول می‌رسد، با هزینه کردن برای خارجی‌های بنجل این پول را هدر بدهند. کادرفنی پرسپولیس باید فکر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم باشد و حالا که قهرمانی تیم در لیگ برتر تا حد زیادی مسجل شده است، بیشتر از جوان‌ها استفاده کند.

هافبک اسبق پرسپولیس درباره متمرکز برگزار شدن بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: این بهترین تصمیم است و حتی فکر من این بود لیگ برتر خودمان را هم به خاطر کرونا در یک شهر به شکل متمرکز برگزار کنیم، اما مشکل ما این است در شهری مانند تهران تنها یک تا ۲ ورزشگاه خوب داریم و اگر ۳ تا ۴ ورزشگاه خوب داشتیم، می‌توانستیم بازی‌ها را متمرکز انجام بدهیم یا دست کم کل بازی‌ها را در تهران یا اصفهان برگزار کنیم. در این حالت هم نظارت بیشتری می‌توانستیم روی بهداشت تیم‌ها انجام بدهیم تا کمتر بازیکنان کرونا بگیرند.

حلالی اظهار داشت: به نظر من بهترین راهکار گل محمدی از حالا به بعد باید این باشد که از دیدار‌های باقی مانده لیگ برتر برای آماده سازی تیم در لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند و نفرات جوان را بیشتر به خدمت بگیرد تا آنجا که باید هر ۳، ۴ روز یک بار بازی کنیم کل فشار روی ۱۱، ۱۲ بازیکن نباشد.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=109720

ثبت نظر

-