سرمقاله| گزینه ایده‌آل موجود نیست

  • کد خبر : 10925
  • 04 اسفند 1398 - 11:31
سرمقاله| گزینه ایده‌آل موجود نیست

نیوز/ فرهاد اشراقی؛ برای انتخابات فدراسیون فوتبال هیچ گزینه پرقدرتی نداریم یعنی با اینکه خیلی از کاندیدا‌ها آدم‌های خوب و موجهی هستند، ولی کاریزمای نفر اول بودن در فدراسیون پرهیاهوی فوتبال را ندارند. یکسری آدم‌های قوی اصلاً جلو نیامده‌اند و یکسری هم که فوتبالی‌اند و، چون سیاسی نیستند و یا به جایی وصل نیستند، نباید بیایند. دقیقاً عین این می‌ماند که یک کاندیدای مستقل در انتخابات مجلس رأی بیاورد که خب احتمالش خیلی کم است.
 برای انتخاب سرمربی تیم ملی به شکل اعجاب‌آوری گزینه خیلی قوی نداشتیم و در نهایت اسکوچیچ انتخاب شد. با انتخاب این مربی کروات کل مملکت انتقاد کردند که اکثر انتقادات هم درست بود، ولی به هر حال گزینه خیلی قوی‌تر نداشتیم یا نخواستیم داشته باشیم!
حالا رسیده‌ایم به انتخاب مدیرعامل استقلال و باز هم گزینه ایده‌آل موجود نیست. اگر بخواهند از اعضای هیئت مدیره یک نفر را مدیرعامل کنند که خب اکثر آقایان فرصت ندارند ضمن اینکه اگر می‌توانستند مشکلات را حل کنند تا حالا کرده بودند (البته ۲، ۳ عضو هیئت مدیره انصافاً هر چه در توان داشتند گذاشتند) اگر هم بخواهند از بیرون هیئت مدیره مدیرعامل بیاورند که باز احتمالاً مشکلات زمان افشارزاده و افتخاری و فتحی تکرار می‌شود. در واقع اینجا هم برای یک انتخاب قوی مشکل داریم و مثل قضیه فدراسیون و تیم ملی گزینه خیلی خوبی موجود نیست.
اگر یادتان باشد برای انتخاب مربی تیم امید هم گزینه مناسبی موجود نبود و در نهایت حمید استیلی که مدیر فنی بود خودش سرمربی شد و… اینکه چرا ما گزینه‌های قوی نداریم یک بحث است و اینکه چرا بین همان گزینه‌هایی که داریم یا می‌توانیم داشته باشیم هم انتخاب خوبی انجام نمی‌دهیم یک بحث دیگر است. مثلاً برای تیم ملی بزرگسالان قطعاً می‌توانستیم انتخاب بهتری انجام بدهیم، اما خب الان تنها کاری که از دست‌مان برمی‌آید آرزوی موفقیت برای همین آقای اسکوچیچ است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10925

ثبت نظر

-