ادعای جالب زلاتان: من از اول بودم قهرمان می‌شدیم!

  • کد خبر : 107144
  • 18 تیر 1399 - 14:59
ادعای جالب زلاتان: من از اول بودم قهرمان می‌شدیم!

به گزارش نیوز، زلاتان ایبراهموویچ ۳۸ ساله پس از برد ۴ بر ۲ بامداد امروز (چهارشنبه) میلان مقابل یوونتوس در دیداری که با گلزنی او روسونری باخت ۲ بر صفر را با پیروزی عوض کرد، گفت: بله من پا به سن گذاشته‌ام و اینهم از کسی پنهان نیست، اما سن فقط یک عدد است. من دارم خوب کار می‌کنم و تعادل خوبی در بازی‌ام برقرار می‌کنم. در این بازی هم نسبت به بازی قبلی‌مان مدت بیشتری در زمین بودم. راستش احساسم خوب است و دارم تلاش می‌کنم که به هر شکل ممکن به تیم کمک کنم.

ایبرا سپس برای هم‌تیم‌هایش توصیه‌ای داشت و راجع به اینکه آیا قصد ورود به دنیای مربیگری را دارد هم توضیح داد. او گفت: من رئیس، بازیکن و مربی‌ام. تنها نکته منفی این است که به خاطر بازیکن بودنم حقوق می‌گیرم! اگر از روز اول فصل در میلان بودم ما اسکودتو را می‌بردیم.

وی سپس در پاسخ به این سؤال که آیا فصل آینده هم در میلان خواهد بود، اظهار داشت: ببینیم چه می‌شود. هنوز یک ماه دیگر برای لذت بردن از بازی در این تیم دارم، اما شرایط عجیبی پیش آمده است و ما هم بر اوضاع کنترل نداریم. نمی‌دانم که آیا هواداران از آخرین باری که بازی کردم زندگی مرا دیده‌اند یا نه. در مورد مربیگری‌ام هم جواب می‌تواند بله باشد. چرا؟ خودتان از از لابه لای حرف‌هایم دلیلش را پیدا کنید. بازی پشت درهای بسته واقعاً عجیب است. اگر در این بازی سن‌سیرو پر بود، جو فوق‌العاده‌ای شکل می‌گرفت.

زلاتان در پایان تأکید کرد: من واقعاً دارم از روزهای حضورم در میلان لذت می‌برم، چون وقتی که به آمریکا رفتم مصدوم شد و می‌خواستم دوباره احساس کنم که زنده‌ام. من ۳۸ ساله‌ام و الان هم قدت بدنی که سابق داشتم را دیگر ندارم، اما هوشیارانه به این قضیه نگاه می‌کنم. پس تلاش نمی‌کنم که در این سن و سال کارهایی را انجام دهم که در ۲۰ سالگی انجام می‌دادم. با این حال نیامده‌ام که دست روی دست بگذارم. من به میلان نیامده‌ام که مترسک باشم. اگر اینجا هستم برای کمک به تیم، باشگاه و هواداران است.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=107144

ثبت نظر

-