مورینیو: دو مهاجم در بیمارستان داریم!

  • کد خبر : 10628
  • 04 اسفند 1398 - 1:09
مورینیو: دو مهاجم در بیمارستان داریم!

مورینیو: دو مهاجم در بیمارستان داریم!

به گزارش نیوز، ژوزه مورینیو پس از شکست ۲ بر یک تیمش در خانه چلسی در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، کمبود بازیکن را عامل ناکامی تیم سفیدپوش در دربی لندن دانست.

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام اظهار داشت: قطعا بازیکنان هیچ تقصیر و ایرادی نداشتند. این قطعی است. نتیجه می‌توانست متفاوت باشد. برای بازیکنانم سخت است کار بیشتری انجام دهند. با توجه به داشته‌هایمان، شرایط بسیار خوبی داریم. حریفان می‌دانند اگر زودتر از ما به گل برسند، به مشکل می‌خوریم. ۳ ماه طولانی در ۳ رقابت در پیش است.

مورینیو گفت احتمالا سیسوکو می‌تواند ماه آینده به تیم اضافه شود، اما بعید است سون و هری کین تا ۲ یا ۳ بازی آخر فصل برسند. او در این باره اظهار داشت: ما آنقدر بازیکنان نداریم که بتوانیم به طور چرخشی به دیگران بازی بدهیم. این برای ما مشکل بزرگی است. به چلسی نگاه کنید. آن‌ها با مهاجم تیم قهرمان جهان بازی کردند. روی نیمکت، مهاجم دوم تیم ملی انگلیس پس از هری کین حضور داشت. در بین جمعیت، مهاجم دوم تیم ملی بلژیک حضور داشت. ما هیچ مهاجمی در زمین نداریم. هیچ مهاجمی روی نیمکت نداریم و هیچ مهاجمی هم در بین جمعیت نداریم. ۲ مهاجم در بیمارستان داریم. به شکل باورنکردنی شرایط منفی است. به تیم خیلی افتخار می‌کنم. نمی‌توانم چیز بیشتری از بازیکنان بخواهم. از آن‌ها راضی هستم

او در پایان افزود: لاملا خیلی خوب بازی کرد، اما فقط برای ۲۰ دقیقه. شاید فکر کنید من احمق هستم، اما حتی حین گرم کردن، او با من در ارتباط بود و در مورد احساسش می‌گفت. با من صحبت می‌کرد، چون نمی‌دانست می‌تواند به زمین برود یا خیر. این لاملا است؛ یک پسر شگفت انگیز و بازیکن فوق العاده.

در آستانه این بازی، مورینیو گفته بود چلسی با ۵ مدافع بازی خواهد کرد و به این ترتیب به این شایعه دامن زد که منابعی در باشگاه سابقش این موضوع را افشا کرده‌اند؛ دیدگاهی که از سوی فرانک لمپارد حمایت شد. با این حال، مورینیو پس از بازی در این مورد گفت: من این را حدس زدم، زیرا منطق چنین چیزی می‌گفت. آن‌ها مقابل لیل و ما در بازی رفت هم همین کار را کردند. البته می‌دانستم امروز هم همین کار را می‌کنند. واضح است. وقتی نتایج آن‌ها خوب باشد، با بازیکنان متفاوتی به میدان می‌آیند. هیچ‌کس چیزی را به من لو نداد. همه در تمرینات چلسی به لمپارد وفادار هستند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10628

ثبت نظر

-