دو بازیکن استقلال دنبال ادا درآوردن هستند

  • کد خبر : 10598
  • 04 اسفند 1398 - 0:05
دو بازیکن استقلال دنبال ادا درآوردن هستند

به گزارش نیوز، سیاوش اکبرپور درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: حال استقلال در دو، سه سال گذشته خوب نبوده است. برای استقلال در این چند سال انتخاب‌های خوبی نکرده‌اند و نتیجه‌اش شرایط دو سه سال گذشته بوده است.

وی افزود: با این حال، وضعیت فعلی استقلال بد نیست و با اضافه شدن ۸ بازیکن مصدوم، بهتر هم خواهد شد. مطمئن باشید اگر بازیکنان اصلی در دربی و دیدارهای بعد از آن حضور داشتند، استقلال با پیروزی از زمین خارج می‌شد. در چند بازی نیز، خط دفاعی استقلال باهوش عمل نکرده و تیم بیشترین آسیب را از خط دفاعی‌اش خورده است. به گل‌های خورده استقلال نگاه کنید، دو بازیکن در تمام گل‌ها مقصر بودند و جای تعجب دارد که چرا کادر فنی متوجه این مسئله نشده است. شاید هم متوجه شده باشد، اما چون دستش بسته است، نمی‌تواند کاری کند. دو بازیکن خط دفاعی استقلال عامل گل‌های خورده استقلال در دربی و بازی‌های بعد از آن بودند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با انتقاد از نحوه گل‌های خورده آبی‌پوشان تصریح کرد: خط هافبک و مهاجمان استقلال فوق‌العاده‌اند و هیچ ایرادی ندارند. تیمی که با آن شرایط سخت ۸ گل به الکویت کویت و الریان قطر و بدون شیخ دیاباته دو گل به پرسپولیس می‌زند، هیچ ایرادی ندارد. استقلال توان گل زدن دارد، اما به دلیل سهل‌انگاری مدافعانش گل می‌خورد. اگر توان بازیکن کم باشد، می‌گوییم توانش همین است، اما وقتی بازیکن سهل‌انگاری می‌کند، باید به او گوشزد کرد که پیراهن چه تیمی را پوشیده است. دو مدافع استقلال گل می‌زنند «ادا» در می‌آورند، گل هم می‌خورند، «ادا» درمی‌آورند. من به عنوان کسی که الان کارشناس هستم، لجم می‌گیرد دو بازیکن استقلال دنبال جَنگولک بازی و «ادا» در آوردن هستند و نمی‌دانند استقلال ۳۵ میلیون هوادار دارد و خیلی‌ها غصه این تیم را می‌خورند. اگر من سرمربی استقلال بودم با بازیکنی که برایش مهم نباشد استقلال ببرد یا ببازد، برخورد می‌کردم.

اکبرپور درباره ماجرای رخ داده بین مهدی امیرآبادی و فرهاد مجیدی و بحث استفاده از ماده ممنوعه در سال ۹۰ در دربی تهران گفت: احترام خاصی برای رسانه‌ها قائل هستم و از آنها عذرخواهی می‌کنم، اما برخی رسانه‌ها برای این اتفاق برنامه‌ریزی کرده و دنبال شیطنت بودند. اصلا چنین چیزی وجود ندارد. خوردن مکمل در همه جای دنیا رایج است، اما من به عنوان کسی که ۸ سال برای استقلال بازی کردم، یک‌بار هم قرص نخوردم. مکمل‌ها حرف اول را در ورزش می‌زنند.

وی ادامه داد: اگر اشتباه نکنم بین سال‌های ۹۱،۹۰ و ۹۲ بود که من را ۶ بار برای تست دوپینگ بردند که در همه تست‌ها مجیدی با من بود. برخی وقت‌ها بازیکن را رندوم انتخاب می‌کردند، اما من و مجیدی را هدف‌دار به اتاق تست دوپینگ می‌بردند. پس از آن بود که مجیدی مصاحبه تندی انجام داد و گفت که چرا هر هفته از او تست دوپینگ می‌گیرند. «جَک تری دی» مکمل ورزشی بوده و دوپینگ نبود. آن زمان بازیکنان حرفه‌ای در تیم‌های دیگر هم مصرف می‌کردند، اما ظاهرا با برنامه‌ریزی خاصی قصد دارند همه چیز را به نام مجیدی بزنند. این کارها قشنگ نیست و مطمئن باشید جایی پاسخ آن را می‌گیرند. چرا وقتی ۶ بار از من و مجیدی تست دوپینگ گرفتند، نگفتند ماده ممنوعه مصرف شده است؟

مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: پیشکسوتان ناخواسته برخی مواقع حرف‌هایی می‌زنند که برخی خبرنگاران در دنیا از کوچک‌ترین نکته آنها برداشت‌های خودشان را می‌کنند. با امیرآبادی صحبت کردم و گفت منظوری نداشته است. این صحبت‌ها پوچ و بی‌منطق است، آن هم برای کسی که در یک سال ۶ بار تست دوپینگ از او گرفتند.

اکبرپور در خصوص اختلافات پیش آمده بین مهدی رحمتی و سیدحسین حسینی گفت: در تمرینات استقلال و  زمانی که بازی می‌کردم، می‌دیدم که حسینی به پیشکسوتان احترام می‌گذارد. آقای حسینی! وقتی بچه بودی و به استقلال آمدی، رحمتی کاپیتان این تیم بود، آن زمان‌ احترام می‌گذاشتی و الان هم باید احترام بگذاری. همانطور که من روزهای اول که به استقلال آمدم، محمود فکری و علیرضا منصوریان کاپیتان بودند و اکنون نباید در مورد آنها صحبت کنم.

وی تصریح کرد: تمرکز حسینی در این فصل بهم ریخته و دروازه‌بانی نیست که در سال‌های گذشته بود. کیفیت فنی حسینی پایین آمده است. او باید بداند رحمتی در تیم دیگری حضور دارد و او در استقلال است. حسینی باید به این درک برسد که کیفیت فنی‌اش پایین آمده است. من حسینی را دوست دارم و همشهری‌ام است، اما توقع دارم به پیشکسوت خود احترام بگذارد. او باید بداند درون دروازه استقلال بزرگانی چون ناصر حجازی، بهزاد غلامپور، احمدرضا عابدزاده، رحمتی و … ایستاده‌اند. با تمام وجودم دوست دارم حسینی با تمرکز بالا درون دروازه استقلال بایستد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در رابطه با مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال و اینکه برخی مدیران مدام از صحبت برای خدمت به مردم حرف می‌زنند، گفت: مدیریت در کل جامعه ما دچار مشکلاتی است و تنها ارتباط به فوتبال ندارد. در استقلال شرایط مدیریتی ضعیف است. این را بدانید کسانی که وضعیت مالی خوبی دارند، آنقدر زرنگ هستند که در این فوتبال پول‌شان را راحت خرج نکنند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10598

ثبت نظر

-