همه اعضای شورای شهر تست کرونا می دهند

  • کد خبر : 10533
  • 03 اسفند 1398 - 21:16
همه اعضای شورای شهر تست کرونا می دهند

کد خبر: ۱۴۴۱۱۸

تاریخ انتشار: شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ – ۱۵:۴۳

رییس شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که اعضای این شورا از جمله خود او به منظور اطمینان از عدم ابتلا به ویروس کرونا، آزمایش های پزشکی لازم را انجام می دهند.

به گزارش نیوز: «محسن هاشمی»  این مطلب و در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی بیان کرد که علت غیبت او را در نشست فوق العاده هیات رییسه شورای شهر، احتمال ابتلا به ویروس کرونا اعلام کرده اند.

هاشمی گفت: «بخاطر دیدار من و برخی اعضای شورا با شهردار منطقه ۱۳ که مشکوک به کرونا است، امروز برای انجام تست به بیمارستان مراجعه خواهم کرد و فعلا در خانه هستم.»

وی افزود: « فعلا علایم کرونا را ندارم اما نتیجه تست بعد از ۴۸ ساعت مشخص می شود.»

رییس شورای شهر تاکید کرد: «دیگر اعضای شورا نیز حتما تست کرونا خواهند داد.»

هیات رییسه شورای اسلامی شهر تهران به دلیل ابتلای مشکوک شهردار منطقه ۱۳ به ویروس کرونا ظهر امروز به منظور رفع نگرانی ها و اخذ تصمیمات لازم در باره ویروس کرونا، یک نشست فوق العاده دو ساعته برگزار کرد.

رییس شورای شهر در این زمینه به خبرنگار نیوز گفت: هفته گذشته در برنامه ای با حضور شهردار منطقه ۱۳ شرکت داشتم و از آنجا که ایشان مشکوک به بیماری کرونا است،  امروز من هم در منزل مانده ام.

هاشمی تاکید کرد: تا این لحظه، هیچ نوع علائم بیماری ندارم ولی حتما آزمایش ابتلا به ویروس کرونا را خواهم داد.

پیش از این، «مرتضی رحمان زاده»   شهردار منطقه ۱۳ تهران در اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری شده است.

او هفته گذشته برنامه ای با حضور برخی اعضای شورای شهر حضور داشت.

«غلامحسین محمدی» رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران روز شنبه در صفحه توئیتر خود تایید کرد که شهردار منطقه ۱۳ مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا است و در بیمارستان تحت نظر می باشد.

وی در توئیت دیگری نوشت: از این پس هرگونه اطلاع رسانی در خصوص اقدامات شهرداری تهران در مبارزه با ویروس کرونا با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صرفا از طریق این حساب و پایگاه های خبری مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری انجام می شود.

به گفته مسئولان وزارت بهداشت، تا دوم اسفند امسال ویروس کرونا ۲۸ مورد قطعی مبتلا در ایران داشته که پنج نفر آنها جان خود را از دست داده‌اند.

منبع: نیوز

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10533

برچسب ها

ثبت نظر

-