آلگری: در یووه که بودم از رئال پیشنهاد داشتم

  • کد خبر : 105228
  • 16 تیر 1399 - 19:29
آلگری: در یووه که بودم از رئال پیشنهاد داشتم

به گزارش خبرورزشی، چند روز پس از پایان رسمی قرارداد ماسیمیلیانو آلگری با یوونتوس، سرمربی سابق بانوی پیر از آمادگی خود برای بازگشت به دنیای مربیگری پس از یک فصل استراحت خبر داد.

آلگری در پایان فصل گذشته از یوونتوس اخراج شد، اما قراردادش با این تیم فسخ نشد و ۶ روز پیش این قرارداد به پایان رسید. به این ترتیب او حالا می‌تواند به هر تیمی که بخواهد ملحق شود. آخرین شایعات از تمایل پاری‌سن‌ژرمن برای استخدام این مربی ایتالیایی حکایت داشته‌اند، اما خود او می‌گوید برایش فرقی نمی‌کند که به کدام تیم برود و این به میزان جاه‌طلبی پروژه‌ای که به او پیشنهاد می‌شود، بستگی دارد.

سرمربی سابق میلان که با این تیم یک بار و با یوونتوس ۵ بار قهرمان سری A شد، در گفتگو با نشریه مارکا اظهار داشت: من استراحت و تجدید قوا کرده‌ام. در این مدت هم در کنار خانواده‌ام در لیورنو وقتم را گذراندم، پس مهم نیست که کجا می‌روم. به دنبال تیمی هستم که مرا برای پروژه‌اش مناسب بداند و پروژه‌اش هم به اندازه کافی برای رقابت و کسب پیروزی جاه‌طلبانه باشد.

آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارد در لالیگا مربیگری کند، گفت: چه کسی است که به چنین سؤالی پاسخ منفی بدهد؟ هیچ‌کس.

میلان از سال ۲۰۱۱ که با آلگری قهرمان سری A شد نه تنها دیگر روی اسکودتو را ندیده بلکه به جایی رسیده که کسب سهمیه لیگ قهرمانان هم برایش رؤیا شده است.

آلگری درباره تیم سابقش گفت: یوونتوس تیمی ساخته که هدفش قهرمانی در سری A است و به همین دلیل فکر می‌کنم که قهرمانی‌های این تیم تا چند سال دیگر هم ادامه داشته باشد. متأسفانه من فکر می‌کنم که یک جای کار میلان می‌لنگد. آن‌ها یک پروژه قوی و باثبات نیاز دارند. هر فصل تغییر دادن تیم به شما اجازه پیشرفت نمی‌دهد.

سرمربی سابق بانوی پیر با رد این موضوع که یوونتوس تحت هدایتش در رقابت‌های اروپایی خوب نتیجه نمی‌گرفت، عنوان کرد: نتیجه نگرفتیم؟ مخالفم. در سال‌های اخیر یوونتوس در رقابت‌های اروپایی خیلی خوب کار کرده است و دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسید و حذف شدنش درمراحل پایین‌تر هم سؤال برانگیز بود.

آلگری در ادامه درباره کریستیانو رونالدو و احتمال ماندن او در یووه هم تأکید کرد: به نظر من رونالدو چند سال دیگر در یوونتوس خواهد ماند.

سرمربی پیشین کالیاری در پایان اعتراف کرد زمانی که سرمربی یوونتوس بوده، باشگاه رئال مادرید با او تماس داشته است.

او در این باره هم گفت: دو سال پیش، رئال مادرید با من تماس گرفت، اما در نهایت هیچ اتفاقی رخ نداد، چون من با یوونتوس قرارداد داشتم. من به شدت به تعهدات اخلاقی که نسبت به تیم‌هایم دارم پایبند بودم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=105228