سرپرست سپاهان: مصاحبه یک استقلالی، بچه‌های ما را ترسانده!

  • کد خبر : 105004
  • 16 تیر 1399 - 14:07
سرپرست سپاهان: مصاحبه یک استقلالی، بچه‌های ما را ترسانده!

به گزارش نیوز، رضا فتاحی در خصوص وضعیت و شرایط حال حاضر لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: اینکه بقیه تیم‌ها کرونا دارند یا ندارند در حیطه مسئولیت باشگاه سپاهان نیست. ما سلامتی بازیکنان خودمان را در نظر می‌گیریم. تا به حال خداراشکر ۵ مرحله تست کرونا دادیم. قبل بازی با گل‌گهر تست دادیم و همه منفی بودند. علت آن این است که ما در اصفهان نسبت به شهرهای دیگر وضعیت خوبی داریم و بچه‌هایمان رعایت می‌کنند اما این بیماری، بیماری است که هر لحظه ممکن همه دچار آن شوند. امیدوارم مردم سلامت باشند، پروتکل‌ها را رعایت کنند تا از شر این بیماری راحت شویم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه آیا اگر لازم باشد این تیم‌ به شهرهایی که وضعیت قرمز دارند سفر می‌کند عنوان کرد: خوشبختانه ما تمام بازی‌های جنوب را در نیم‌فصل اول رفته‌ایم و از ۹ بازی که باقیمانده ۳ بازی در تهران، یک بازی در تبریز و ۵ بازی در اصفهان بود ولی به هر حال برگزاری لیگ را اعلام کرده‌اند. از فدراسیون فوتبال و جاهای بالاتر باید بگویند یک شهر امکان برگزاری مسابقه را دارد یا خیر. این نمی‌شود که یک تیم بگوید من به این شهر می‌روم و یک تیم دیگر بگوید من به آن شهر نمی‌روم. این را باید مسئولین بهداشت کشور مشخص کنند که یک شهر آیا امکان برگزاری مسابقه را دارد یا خیر.

وی در مورد اینکه آیا نگران بازی مقابل سایپا که هفته گذشته مقابل استقلال با بازیکنان زیاد مبتلا به کرونا مسابقه داد، نستند عنوان کرد: الان همه نگران هستند. کسی هم که فوتبال بازی نمی‌کند و زندگی عادی خودش را دارد، او هم نگران است اما به هر حال، بازیکنان سایپا دیشب تست دادند ما و مسئولین سازمان لیگ منتظر جواب هستیم.

فتاحی تاکید کرد: شنیدم یکی از بازیکنان استقلال هم مصاحبه کرده و گفته در بازی با سایپا هم کرونا داشتم و بازی کردم. این یک ترس و دلهره و نگرانی در بازیکنان ما ایجاد کرده، امروز صبح همه آنها هنگام صبحانه از من سوال می‌کردند. امیدوارم چنین چیزی نباشد و بازیکنان سایپا و همچنین کلیه بازیکنان کشورمان در صحت و سلامت باشند. این پروتکل‌ها را ما در وهله اول به خاطر سلامت خودمان بازیکنان تیم‌مان و خانواده‌هایمان رعایت می‌کنیم و ان‌شاالله ختم به خیر شود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=105004

ثبت نظر

-