جنجال های تمام نشدنی سحر قریشی و آقای فوتبالیست

  • کد خبر : 10419
  • 03 اسفند 1398 - 17:12
جنجال های تمام نشدنی سحر قریشی و آقای فوتبالیست

آخرین خبر/ گسترش فضای مجازی در کنار تمام مزایایی که دارد معایبی را هم به همراه دارد که یکی از آنها مصون نماندن زندگی شخصی افراد است. این موضوع درباره چهره های مشهور به مراتب حساس تر است. چند روز قبل تصاویری از سحر قریشی و مهدی طارمی در فضای مجازی منتشر شد که حواشی زیادی را به همراه داشت. برای اطلاع از ماجرای جنجال های این دو سلبریتی با ما همراه شوید.

ماجرا از کجا شروع شد؟

دو سال قبل مهدی طارمی در دل اردوی اتریش تیم ملی با یک توئیت عاشقانه حسابی خبرساز شد. او نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می بیند!» این توئیت حسابی سوژه شد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است اما انگار ماجرا خیلی هم تیر هوایی نبوده و حسین ماهینی، همشهری و صمیمی ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته بود: «سی خاطر دومادمون، عروس دوس می داریم.»

همان موقع سحر قریشی در این خصوص گفت: ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب، چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم.

موضوعی تا جایی پیش رفت که مهدی طارمی این گونه واکنش نشان داد: آقای ماهینی ببین چه شری درست کردی، یه تعداد روانی هم با آبروی مردم بازی می کنند و براشون مهم نیست این مطلب. حسین ماهینی هم در جواب نوشت: نگفتم حالا خوووو در آینده خدا بخواد.

شاکی شدن خانم بازیگر از حرف و حدیث ها

سحر قریشی سال گذشته باز هم نسبت به شایعه ازدواجش با مهدی طارمی نوشت: این را بگویی، آن را می گویند، آن را بگویی این را می گویند، چیزی نگویی، این و آن ات می گویند/ هیس خدایی هم هست….

عکس هایی که لو رفت

چند روز قبل تصاویر آتلیه ای مهدی طارمی و سحر قریشی در یک کانال تلگرامی منتشر شد. هرچند رابطه آن ها مدتی است تمام شده، اما انتشار عکس های آتلیه ای آن ها مهر تأییدی است بر شایعاتی که مدت ها به گوش می رسید و توسط طرفین تکذیب می شد!

بسیاری به آتلیه ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده اند، برخی هم می گویند گوشی یکی از آن ها هک شده و عکس ها به دست افراد فرصت طلب افتاده اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می خورد. آن چه که برای نزدیکان قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت های زنانه دست به چنین کاری زده است.

از قرار معلوم خانواده سحر قریشی قصد دارند با مراجعه به پلیس فتا و در اختیار قرار دادن اطلاعات موجود موضوع را از طریق قانونی پی گیری کنند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10419

برچسب ها

ثبت نظر

-