مطهری باید به تیم ملی دعوت شود

  • کد خبر : 10372
  • 03 اسفند 1398 - 15:10

مطهری باید به تیم ملی دعوت شودبه گزارش نیوز، علیرضا اکبرپور بازی استقلال روبه‌روی الاهلی را دیده بود و اعتقاد داشت بازیکنان مجیدی در آن مسابقه با رشادت بالایی بازی کردند و نتیجه‌ای برعکس روال مسابقه کسب کردند.

چه بلایی سر استقلال آوردند؟
الکی الکی نسخه تیم را پیچیدند. این خیلی بد است که ما در AFC این‌قدر بی‌کس و کار شده‌ایم. متأسفانه نفوذ تیم‌های عربی به ویژه عربستان در این کنفدراسیون آنجا را به فدراسیون رسمی آن کشور تبدیل کرده است. لااقل برای منطقه غرب آسیا که این‌گونه است.

به خاطر اتفاقات داوری بازی؟
اصلاً در هر دو بازی قبلی داورانی که برای استقلال گذاشته بودند را چه کسی می‌شناخت. من هم مطالب خود شما را در رسانه‌ها خواندم. هرچه داور چهارم و کم‌تجربه است را می‌گذارند و سفارش هم می‌کنند و آن‌ها هم سوت این مدلی می‌زنند. داور اصلاً گل را پذیرفته بود. بعد یک‌مرتبه سمت کمکش رفت و آن اتفاقات افتاد.

در کل بازی را چطور ارزیابی کردید؟
استقلال با آن بضاعتی که داشت عالی کار کرد و لایق شکست نبود. اواخر بازی قشنگ مشخص بود که دیگر کسی رمق نداشت بدود. از بس این بچه‌ها دویدند. دو گل خوب و به‌موقع هم زدیم که یکی را نپذیرفتند.

امیرارسلان مطهری را چطور دیدید؟
او در این مدت خیلی خوب توانسته خودش را در ترکیب جا بیندازد. اگر غیر از این بود الان همه یاد دیاباته و قائدی بودند ولی ارسلان فوق العاده ظاهر شده و توانسته یک‌تنه جور خط حمله را بکشد. استقلال به چنین بازیکنانی نیاز دارد که بی‌محابا به قلب خط دفاع حریف بزنند و شم گلزنی داشته باشند. او باید به تیم ملی هم دعوت شود. فکر می‌کنم این بازی تجربه خیلی خوبی هم برای زکریا مرادی بود.

روی گل‌هایی که الاهلی زد چه کسی مقصر بود؟
وقتی تیم می‌بازد همه بد بودند و نمی‌توان یکی دو نفر را مقصر جلوه داد. قبول دارم که در دفاع خیلی باز کار کردیم و به حریف راحت فضا می‌دادیم. شانس آوردیم عمر السومه نبود و الا ممکن بود نتیجه بدی رقم بخورد. با این همه معتقدم از این به بعد باید با ترکیب‌های متفاوت در لیگ و آسیا حضور یافت، چون بازی‌های ۴ روز در میان استقلال را فرسوده می‌کند و باز هم تعداد مصدومان بالا می‌رود.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10372

برچسب ها

ثبت نظر

-