قیمت بلیت اتوبوس همانند سال‌های گذشته افزایش می‌یابد

  • کد خبر : 10360
  • 03 اسفند 1398 - 14:46
به گزارش نیوز،

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های فنی و مهندسی با محوریت رونق تولید در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار راه و شهرسازی درباره مسدود شدن مرز‌های زمینی به دلیل کرونا، گفت: برای تردد کامیون‌ها را مرز یاران و عراق لازم است هماهنگی با وزارت صمت و اتاق بازرگانی انجام شود و باید این ۲ بخش همکاری‌های لازم را انجام دهند.

 

اخبار اقتصادی-وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار راه و شهرسازی درباره افزایش قیمت بلیت اتوبوس در ایام نوروز هم گفت: همانند سال‌های گذشته قیمت بلیت اتوبوس فقط از ۱۵ اسفند تا پایان تعطیلات افزایش می‌یابد و بعد از پایان تعطیلات به قیمت قبلی باز میگردد.

او درباره پرواز‌های شرکت هواپیمایی ماهان به چین گفت: پرواز‌های مسافری به هیچ عنوان انجام نمی‌شود و تنها تعدادی پرواز باری برای جابه‌جایی کالا‌های ضروری با تایید وزارت بهداشت برقرار شده بود.

اسلامی درباره حجم قرارداد با شرکت ذوب آهن برای تامین ریل ملی هم گفت: یک خط آهن چابهار- زاهدان به ۶۰ هزار تن ریل نیاز دارد که امروز قرارداد ۵ هزار تن با ذوب آهن امضا شد که مابقی آن تامین می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی درباره ابهامات شرکت تهاتر ایرانیان برای عرضه مصالح ساختمانی هم گفت: این شرکت نیست بلکه بازار است و به شخص خاصی تعلق ندارد، بازار تهاتر ایرانیان سامانه‌ای است که همه تولید کنندگان مصالح خود را به آن عرضه می‌کنند.

اسلامی افزود: تبادل کالا در قالب معاحده در این سازوکار تسهیل می‌شود و این یک تیم است و به هیچ شرکت و فرد خاصی تعلق ندارد.

گفتنی است امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر صمت قرارداد ۵ هزار تن ریل برای تولید ریل خط آهن چابهار- زاهدان با شرکت ذوب آهن به امضا رسید.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10360

ثبت نظر

-