ستاره منچسترسیتی وسوسه جذاب سانتیاگو برنابئو

  • کد خبر : 10243
  • 03 اسفند 1398 - 10:53

به گزارش نیوز، کوین دبروینه ستاره منچسترسیتی نیازی به نشان دادن توانایی‌های خود به کسی ندارد، اما شاید چهارشنبه این هفته در مصاف با رئال‌مادرید لازم باشد او چنین کاری را انجام دهد. سانتیاگو برنابئو می‌تواند صحنه نمایش جذابی برای ستاره بلژیکی باشد. جایی که شاهد مبارزه بهترین‌ها با یکدیگر است.

پپ گواردیولا امیدوار است دبروینه آنقدر آماده باشد که شانس سیتی برای کنار زدن رقیب اسپانیایی را بالا ببرد و امید‌های آن‌ها برای کسب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را زنده نگه دارد. او برای این هدف قطعاً به توانایی‌های کوین نیاز دارد. پپ همچنین دوست دارد که دبروین تمرکز خود را در هیاهوی چنین بازی بزرگی در یکی از بزرگترین ورزشگاه‌های جهان حفظ کند.

مثل هرکس دیگری که به برنابئو قدم می‌گذارد، دبروینه هم نمی‌تواند از اهمیت و بزرگی این ورزشگاه چشم‌پوشی کند. از جمعیت چندین هزار نفره که از ساعت‌ها قبل از بازی بیرون ورزشگاه جمع شده‌اند تا صدای کر‌کننده تشویق‌ها داخل ورزشگاه. در مورد رئال‌مادرید همه‌چیز در مقیاس بزرگتری نسبت به دیگر تیم‌ها وجود دارد.

سیتی در این فصل در چند بازی اروپایی خود نتوانسته ورزشگاه اتحاد را پر کند در حالی که رئال‌مادرید به‌راحتی می‌تواند ظرفیت ۸۱۰۴۴ نفری ورزشگاه برنابئو را در همه بازی‌های خانگی پر کند. سیتی هرگز به فینال لیگ قهرمانان اروپا نرسیده است در حالی که رئال‌مادرید رکورد ۱۳ قهرمانی در این جام را دارد.

این دو باشگاه فاصله زیادی با هم دارند چه درون زمین و چه بیرون از آن. حالا که منچسترسیتی با خطر محرومیت دو ساله از حضور در لیگ‌های اروپایی مواجه شده است، احتمال جدایی ستاره‌های این تیم هم بالا رفته و رئال‌مادرید یکی از تیم‌هایی است که به‌شدت روی جذب کوین دبروینه نظر دارد. چهارشنبه گذشته کوین با ارائه یک نمایش درخشان دیگر مقابل وستهم (با یک گل و یک پاس گل) زمینه‌ساز پیروزی منچسترسیتی شد و ارزش‌های خود را به رخ همه از جمله مدیران رئال‌مادرید کشید.

اگر سیتی نتواند حکم یوفا در مورد محرومیت دو ساله از اروپا را تغییر دهد، دبروینه و دیگر ستارگان این تیم تا فصل ۲۳-۲۰۲۲ نمی‌توانند حضور در لیگ قهرمانان را تجربه کنند. آن موقع کوین ۳۱ ساله خواهد شد و سال‌های اوج فوتبال او دور از معتبرترین جام باشگاهی جهان سپری خواهد شد.

حالا پنج فصل است که دبروینه تلاش می‌کند سیتی را به بزرگترین جام در اروپا برساند و اگر قصد داشته باشد در این تیم بماند شاید این فصل آخرین فرصت او برای تجربه قهرمانی در اروپا باشد. نبردن لیگ قهرمانان اروپا توسط دبروینه شاید قابل مقایسه باشد با استیون جرارد که هیچ وقت نتوانست با لیورپول طعم قهرمانی در لیگ انگلیس را بچشد.

بنابراین از حالا تا شروع فصل بعد، کوین دبروینه کاری خواهد که بهترین عملکرد خود را ارائه دهد و خود را به‌عنوان بهترین بازیکن در اروپا نشان دهد تا تیم‌های بزرگ اروپایی به‌دنبال خرید او باشند. او باید خوب به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در بازی چهارشنبه شب نگاه کند و آن را به یاد بسپارد شاید این آخرین فصل باشد او حضور در چنین ورزشگاهی را تجربه می‌کند، اما لزوماً هم این‌طور نیست. دبروینه شاید به این فکر کند که چرا باید در منچسترسیتی بماند و چرا نباید به حضور در تیمی مثل رئال‌مادرید و ورزشگاهی مثل سانتیاگو برنابئو برای سال‌های آتی فوتبال خود فکر کند.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10243

برچسب ها

ثبت نظر

-