لمپارد: رابطه من و مورینیو متفاوت شده است

  • کد خبر : 10027
  • 03 اسفند 1398 - 2:18
لمپارد: رابطه من و مورینیو متفاوت شده است

لمپارد: رابطه من و مورینیو متفاوت شده است

به گزارش نیوز، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل تاتنهام در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ادعا کرد تیم لندنی نسبت به هفته‌های قبل بهتر شده و می‌تواند در این رقابت پیروز شود.

سرمربی تیم فوتبال چلسی اظهار داشت: کانته به دلیل مشکلات عضلانی آماده نیست. امیدواریم پس از ۳ هفته بازگردد. پولیشیچ آماده نیست و تاریخ دقیقی هم نمی‌توان برای بازگشتش اعلام کرد، چون با مصدومیت سختی روبه‌رو است. لوفتوس چیک در نفرات تیم حضور خواهد داشت، اما آماده حضور در ترکیب اصلی نیست. کریستنسن با ماسک مخصوص تمرین کرده و در دسترس خواهد بود. آبراهام در ۲ روز گذشته تمرین کرده و به احتمال ۷۰ درصد در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت.

او درباره کریستنسن افزود: او در سطح خوبی نیز تمرین کرده، خوب بازی می‌کند و در پستش رقابت وجود دارد. کین و سون در بازی مقابل ما حاضر نیستند، اما تاتنهام در فرم خوبی قرار و بازیکنانی در اختیار دارد که می‌توانند جای آن ۲ را پر کنند. کادر مورینیو بازیکنان با کیفیتی دارد که تهدید به حساب می‌آیند.

او درباره واکنش طرفدار‌های چلسی به بازگشت مورینیو افزود: او هم مثل من می‌خواهد تیمش برنده بازی باشد. این فصل برای ما حالت گذار دارد و هواداران باید این را درک کنند. تیم‌های زیادی به اندازه ما مصدوم نداشته‌اند و بازیکنی مانند کانته تنها در ۵۰ درصد بازی‌ها به میدان رفته است. طرفداران به ما احترام می‌گذارند، چون مشاهده می‌کنند. در حال انجام چه کاری هستیم. هواداران در ورزشگاه حاضر خواهند بود تا از ما حمایت کنند. دوران سختی را می‌گذرانیم و به سکونشینان نیاز داریم تا پشت ما باشند. بازیکن‌ها تمام تلاش خود را خواهند کرد.

لمپارد درباره اینکه تحت فشار است یا نه، افزود: همیشه این حس را دارم، چون فوتبال ورزشی سطح بالاست. من با این فشار شکوفا می‌شوم. با این که از باخت ناراحت شدم، اما از این هفته لذت بردم، چون برای ما نوعی رقابت محسوب می‌شد. قطعا همه ما را خارج از جمع ۴ تیم برتر می‌دانستند. در حال طی کردن یک پروسه هستیم که فشار همیشه در آن وجود دارد. کاملا با هیات مدیره باشگاه هماهنگ هستم و در همین راستا، نیمکت‌نشینی کپا به خاطر عملکرد ضعیفش بود. کپا تنها باید به تمرین کردن ادامه داده و رویکرد خوب خود را حفظ کند.

لمپارد درباره مورینیو افزود: او یک بازیکن هجومی بوده و حالا یک مربی فوق‌العاده است. رابطه ما به خاطر کار تغییر کرده، اما همچنان دوستانه و همراه با احترامی است که به یکدیگر می‌گذاریم. مصدومیت‌ها مشکل بزرگی بوده. اکنون در جایگاه چهارم قرار داریم و همه چیز در دستان ماست. شرایط دشوار خواهد بود و تیم‌های تعقیب کننده، قدرتمند هستند.

او در پایان افزود: ژیرو به خاطر نحوه تمرینش نامزد حضور در ترکیب اصلی است و نیاز دارد همین‌گونه ادامه دهد. حضور بازیکنان جوان در ترکیب، آزمون سختی برای آن‌ها بوده و باید به این وضعیت ادامه دهند. استفاده از دفاع ۳ نفره بعضی اوقات خوب است. لیگ برتر بهترین لیگ دنیا به حساب می‌آید و هر بازی با قبلی متفاوت به نظر می‌رسد. بازی دشواری پیش رو داریم که با دیدار قبلی در خانه تاتنهام متفاوت است. قرار نیست همیشه با دفاع ۳ نفره بازی کنیم.

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=10027

ثبت نظر

-